Ana Sayfa >> Otomobiller >> Ford >> 2020 Model Mustang Fiyatı Ve özellikleri
2020 Model Mustang Fiyatı Ve özellikleri

2020 model ford mustang fiyatı özellikleri ve renkleri

Ford Mustang 2020 Model Otomobilinin Fiyatı Ve Özellikleri

Ford mustang 2020 model otomobil ford showromlarında yerini almıştır. Ülkemizde sadece yetkili ford bayilerinde satılmaktadır. Bu bayiler şu şekildedir; 2020 Ford Mustang Ford en güncel fiyatı ile Otomotiv Sanayi A.Ş. güvencesi ile sadece FordStore yetkili satıcıları Şahsuvaroğlu (İstanbul), TurOto (Ankara) ve Bilaller (Antalya) tarafından satışa sunulmaktadır. Ford mustang fiyat ve performans açısından oldukça dengeli bir araçtır. Ford mustang’ın fiyatı ve özellikleri hakkında bu sayfada istediğiniz bilgileri bulabilceksiniz.

 

2020 ford mustang motor ve genel özellikleri şu şekildedir; Manyetik olarak kontrol edilen süspansiyon sistemi, yeni 12"lik kişileştirilebilir LCD bilgi ekranı, sürücüye özel seçici sürüş modları, güncellenmiş Adaptif Hız Kontrol Sistemi gibi gelişmiş sürüş teknolojileri ile Yeni tasarım ve şık Mustang her sürüşü unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor. 2020 ford mustang renk seçenekleri hakkında sağlıklı bilgiyi yetkili ford showroomlarından alabilirsiniz.

 

Ford mustang donanım özellikleri arasındaki, MagneRide yani gelişmiş yeni süspansiyon sistemi hem sürüş güveni sağlıyor hem de mükemmel bir konfor sunuyor. Magneride sistemi sürekli olarak yol koşullarını ve sürücünün dikkatini takip ediyor, saniyenin 1.000’de biri kadar süre aralıklarında amortisörleri otomoatik kontrol ederek ayarlıyor. MagneRide sürücüye özel farklı sürüş modları kullanılırken bile her koşulda kontrol için sistemin kalibrasyonunu otomatik olarak ayarlıyor ve mükemmel sürüş konforu sağlıyor.

 

2020 ford mustang sürücü ön koltuk ve iç mekan tasarımı

 

2020 ford mustang araçlarında Güncel teknolojilerden olan takip uygulamaları, çok sayıda performans değerini ölçer ve bunları ekranda görüntüleyerek Yeni Ford Mustang'inizden maksimum fayda ve keyif elde etmenize yardımcı olur. Takip uygulamaları’nı kullanarak aracın hızlanma süresini, fren performansı, yolculuk sürelerini ve görüntüleyebiliyorsunuz. Tüm bu bilgiler, koşullar ne olursa olsun Mustang'inizin kabiliyetlerini ve sürüş keyfinizi maksimum düzeye çıkarmanızı amaçlıyor.

 

2020 Mustang araçlarında farlar, hassas ve yoğun parlaklıkta bir aydınlatma sağlamak için tamamı LED farlarla üretilmiştir. Gece sürüş sırasında büyük kolaylık sağlayan otomatik yüksek ışık huzme özelliği, karşıdan herhangi bir taşıt geldiğini tespit ettiğinde, farlarınızı otomatik olarak aşağı çevirerek diğer sürücülerin dikkatini dağıtmanızı engelliyor. Daha sonra yeniden uzun farları otomatik olarak açıp maksimum görüş sağlıyor. Ayrıca, gündüz yanan farlar sadece mükemmel görünümden öte, aynı zamanda görüş kabiliyetinizi artırmanıza da yardımcı oluyor. Tüm bu ayarlamları sistem kendi başına yapıyor.

 

Ford mustang Elektrikli Direksiyon Destek Sistemi (EPAS) otomatik olarak hızınıza ve ortam koşullarına uyum sağlar. Düşük hızlarda seyrederken, sistem direksiyonu hafifletip sürücünün manevra yeteneğini artırır. Daha fazla hâkimiyet gerektiren yüksek hızlarda ise direksiyonu sertleştirir. 2020 modelinde şerit tutuş özelliğine de sahip olan EPAS, ters rüzgâr gibi sürüş koşullarını dikkate alır, aktif titreşim kontrolü ise direksiyon simidindeki istenmeyen titreşimleri azaltır. Sürücülerin daha rahat ve kontrollü olarak aracı süremlerini sağlarlar.
 

2020 ford mustang multi media sistemi

 

2020 model mustang otomobillerde Şerit Takip Sistemi, yolunuzu sürekli olarak izleyen bir kamera sistemi ile yanlışlıkla şeritten çıktığınızı algılayarak direksiyona titreşim veriyor ve görsel bir şekilde sizi uyarıyor. Şerit takip sisteminin uyarısına tepki vermekte gecikirseniz ya da hiç tepki vermezseniz, Şeritte Kalma Yardımcısı otomatik olarak otomobilinizi şeridinde tutmaya çalışır. Bu teknoloji (otobanlar gibi) çok şeritli yollar için tasarlandı, bu nedenle saate 70 km’nin altındaki hızlarda otomatik olarak devre dışı kalıyor veya manuel olarak kapatılabiliyor.

 

Ford SYNC'nin önemli bir parçası da Acil Durum Asistanı. Hava yastığının patladığı veya yakıt pompasının devre dışı kaldığı kazalarda bu teknoloji, Bluetooth® ile bağlanan cep telefonunuzu kullanarak 112 Acil Durum Yardım ile görüşmenizi sağlıyor. İhtiyacınıza göre başlatılan aramayı durdurabiliyor ya da servisle görüşebiliyorsunuz. Bu sistem, GPS koordinatlarınız gibi hayati bilgileri sunmak üzere tasarlandı.

 

2020 model ford mustang güvenlik özellikleri arasında güven veren ve özel olarak tasarlanan, yüksek performanslı frenleme sistemi 4 pistonlu ön fren diski kıskaçlarını ve havalandırmalı fren disklerini içeriyor. Bu parçaların performansı ise birçok gelişmiş elektronik güvenlik ve sürücü destek teknolojilerine bağlıdır. 5,0 L V8 motor; soğutmalı 15 “lik rotorları kavrayan, 6 pistonlu Brembo™ marka ön kaliperler gibi daha da gelişmiş özelliklerle donatıldı.

 

2020 ford mustang multi media sistemleri

 

Ford mustang SYNC 3 multi media sistemi, bugüne kadar ki en gelişmiş sürümümüzdür. Geliştirilmiş sesli komutlar, ekstra işlevsellik ile artık daha hızlı ve kullanılması daha kolaydır. Yenilenmiş ara yüzü, daha pratik kullanım için eskisinden büyük tuşlara sahiptir. 8” renkli dokunmatik ekran, daha da sezgisel bir kullanım sunmak için akıllı telefonlar ve tabletlerdeki gibi yakınlaştırma – uzaklaştırma hareketleriyle kullanıma izin verir. SYNC 3 sayesinde ayrıca AppLink, Apple CarPlay özellikleri ile akıllı telefonunuzdaki bilgilerinizi dokunmatik ekranda görüntüleyebiliyorsunuz.

 

Ford mustang artık yaya algılama özellikli Çarpışma Önleme Asistanı, otomobilin önündeki taşıt ve yaya trafiğini algılamak için radar ve kamera teknolojisini kullanır. Bir taşıt veya yaya ile çarpışma riski algılanırsa sistem size uyarı verir. Bu uyarıya zamanında yanıt vermezseniz önden çarpışmaların etkilerini azaltmak ve hatta bu çarpışmaları önlemek için sistem otomatik olarak tam fren gücünü uygular.

 

 

 

2020-model-ford-mustang-fiyati2020-model-ford-mustang-fiyat-listesi2020-model-ford-mustang-ozellikleri2020-model-ford-mustang-ozellikleri-ve-fiyati2020-model-ford-mustang-renkleri2020-model-ford-mustang-ic-tasarimi2020-model-ford-mustang-vites-tasarimi2020-model-ford-mustang-surucu-koltugu-tasarimi2020-model-ford-mustang-multi-media-tasarimi2020-model-ford-mustang-multi-media-tasarimi-ve-sikligi